Prabangi tradicijos ir modernizmo sinergija

APIE MUS

LHM Grupė

LHM – išskirtinio dizaino ir kokybės ženklas

LHM įmonių grupė – nekilnojamojo turto projektų Norvegijoje vystytoja, prabangių, iki rakto įrengtų kalnų namų statytoja, kokybiškų medinių laiptų, individualaus dizaino baldų, medienos gaminių tiekėja Skandinavijos, Jungtinės Karalystės ir Lietuvos rinkose. LHM įmonių grupėje – Lietuvos ir Norvegijos, bet lietuviško kapitalo, kompanijos. Jose dirba daugiau nei 150 savo srities ekspertų, kurie generuoja inovatyvias idėjas, kuria ir įgyvendina unikalius projektus. LHM prekės ženklas vienija talentingus ir ambicingus žmones, degančius noru prisidėti prie išskirtinių projektų.
Kiekvienas naujas projektas visada geresnis – tokia LHM filosofija!

Sklypas kalnuose su vaizdu už milijoną? Tik tokius ir renkamės. Kokybiškos statybinės medžiagos? Mes jas kruopščiai atrenkame ir sukomplektuojame patys. Išskirtinis interjeras ir stilingi baldai? Taip, tai mūsų arkliukas. Komfortiška ir inovatyvi virtuvė? Žinome, kaip tokią suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti.  Pastatyti namą viena, o įrengti jį nuo mažiausių smulkmenų iki integruotų šiuolaikinių technologijų – visai kas kita.
Geriausi klientų įvertinimai mūsų kūrybai ir darbui –  tai mus veža labiausiai!

Daugiau apie LHM

VEIKLOS SRITYS

Kompanijos

LHM įmonių grupę sudaro 9-ios Lietuvoje ir Norvegijoje veikiančios kompanijos

UAB LHM House – aukščiausios kokybės kalnų namų projektavimo bei statybos iki rakto kompanija. UAB LHM Interior – natūralaus medžio baldų ir interjero apdailos elementų gamybos įmonė.  UAB LHM Step – laiptų namams, biurams, viešosios paskirties erdvėms projektavimo ir gamybos įmonė. UAB Medenis – kokybiškos skandinaviškos statybinės  medienos, dailylenčių lauko ir vidaus apdailai, grindlenčių bei kiti medžio gaminių importuoja ir pardavėja. UAB LN valda – LHM grupės įmonių nekilnojamojo turto ir verslo automobilių parko valdymo bendrovė. LHM Gruppen AS – nekilnojamojo turto projektų vystytoja Norvegijoje.

LYDERIAI

LHM nebijo konkurencijos ir ieško pačių geriausių specialistų. Tiems, kurie abejoja – paprastas argumentas – subrangai samdome norvegų kompanijas, tai reiškia, kad galime mokėti ir mokame konkurencingus atlyginimus. Pagal mokamo atlyginimo dydį Norvegijoje, esame tarp geriausių darbdavių savo srityje. Komandos kompetencijos, nuolatinis kvalifikacijos kėlimas ar žinių atnaujinimas – mūsų sėkmės garantas ir vertingiausia investicija. Tiems, kas mąsto taip pat, mes suteikiame sąlygas ir siūlome naudotis kiekviena galimybe tobulėti. Mus renkasi tie darbuotojai, kurie vertina stabilumą ir patikimumą.

Vertiname ne tik komandos narių techninius įgūdžius, žinias ir patirtį, bet ir idėjas, iniciatyvą bei ambicijas kas kartą pasiekti vis geresnį rezultatą. Mūsų negąsdina ir neriboja atstumai. Pasitikime savo komanda, todėl ne gamybos darbuotojams suteikiame galimybes ir palankias sąlygas dirbti nuotoliu. Šitaip pritraukiame talentus iš visos Lietuvos.

Šiuo metu ieškome

Laurynas MITKUS

LHM Grupė įmonių akcininkas ir valdybos narys

„Galimybė vystyti įmonės plėtrą, inicijuoti naujas idėjas man yra varančioji jėga. Nemėgstu rutinos ir ilgų apmąstymų, todėl greitai ir ryžtingai priimu sprendimus. Tokia dinamika, savo energija stengiuosi užkrėsti ir kolegas. Džiaugiuosi, kai jie perima mano iniciatyvas ir prie jų prisijungia. Vienas iš reikšmingiausių ir drąsiausių pastarojo meto sprendimų – savarankiškas nekilnojamojo turto projektų vystymas. Dabar mes patys perkame žemės sklypus ir statome  Premium klasės apartamentus Norvegijos kalnų kurortuose. Kol kiti statytojai vykdo norvegų užsakymus, mes patys formuojame projekto viziją ir ją įgyvendiname. Tai didžiulis kokybinis pokytis ir pasiekimas, kuriuo kol kas niekas iš Lietuviškų kompanijų, statančių skydinius namus Norvegijoje, pasigirti negali.

Skatinu kiekvieną mūsų komandos narį drąsiai reikšti savo idėjas ir mintis bei niekada netapti rutinos sraigteliu, darančiu kasdien viską taip pat, kaip darė vakar.“

Nerijus EIMUTIS

LHM Grupė įmonių akcininkas ir valdybos narys

„Esu darytojas, nuo pat pradžių LHM plėtojau gamybos sritį: kūriau, pats vykdžiau, vėliau organizavau rąstinių namų statybos darbus. Todėl natūraliai susiklostė, kad tapau darbuotojų mentoriumi ir atsakingu už įmonės gaminių kokybę. Nepriekaištingos LHM paslaugos ir geresnis rezultatas nei tikėjosi klientas – mano credo. Juo vadovaujasi ir daugelis mūsų darbuotojų. LHM prekės ženklas įsitvirtino Norvegijoje kaip kokybės garantas. Šiandien galime statyti tai, ką mes patys norime, tapome savotiškais statybų menininkais. Įgyvendindami ambicingus sumanymus diktuojame kalnų namų madas. Dar smagiau, kai projektuoji ne vieną namą, o visą jų kvartalą kalno papėdėje. Nuo šiol vietos kūrybai atsiranda tikrai daug. Tai dinamiškas, įdomus darbas, kuris įtraukia kolektyvą, vilioja išbandyti save ir naujus darbuotojus.

LHM – mano gyvenimo universitetas, kur ne teoriškai, o praktiškai visko išmokau. Tokia galimybė išliko kiekvienam naujam darbuotojui. Kiekvieną, kuris turi ambicijų, gebėjimų ir noro, raginu jungtis prie mūsų komandos.“

KARJERA

Prisijunk prie LHM

Norėtum kurti, statyti, gaminti drauge su mumis? Tiesiog parašyk mums ir akimirksniu gausi darbo pasiūlymą. Pasirūpinsime viskuo, kas tau svarbu – kokybiškomis darbo salygomis, profesionaliais įrankiais ir transportu, įdomiomis užduotimis ir solidžiu atlyginimu.

Noriu būti LHM komandoje!

Dėkojame už Jūsų žinutę. Netrukus Jums atsakysime.
Siunčiant Jūsų žinutę įvyko klaida. Pabandykite vėliau dar kartą.

DARBUOTOJAI APIE LHM

„Labai vertiname savo darbuotojus ir jaučiamės vertinami, matome, kad dėmesio skiria ir rūpinasi mumis. Viskas labai jaukiai čia, kaip šeimoje.“

Morta PIVORAITĖ-ŠIMKUVIENĖ, CEO | LHM Step

„Čia jaučiuosi savo vietoje, man patinka, tai ką darau. Labai svarbu jaustis komfortiškai savo darbe.“

Raminta LUKAUSKIENĖ, Projektuotoja | LHM Interior

„Teko nemažai dalykų sukurti, ko niekas anksčiau nebuvo daręs ir nežinojo kaip. LHM kaip darbo vieta – labai įspūdinga.“

Nerijus ČIUŽELIS, Projektuotojas | LHM House

„Visi žino, LHM-e nieko nėra neįmanomo.“

Audrius ASTRAUSKAS, Gamybos vadovas | LHM House