VEIKLOS SRITYS

Kompanijos

Mūsų rezultatai ir darbai kalba patys už save. Didžiuojamės, kad kokybišku darbu ir pažangia vadyba įgijome ne tik klientų, bet ir partnerių, kredito įstaigų pasitikėjimą Norvegijoje. Beveik visą produkciją eksportuojame ir kasmet didiname gamybos apimtis, plečiame rinkas. Nuolat modernizuodami gamybą užtikriname gaminių ir paslaugų kokybę, plečiame pajėgumus.

LHM Holding AS | Nekilnojamojo turto vystymas

„LHM Gruppen“ AS – nekilnojamojo turto vystytojas, klientams Norvegijoje siūlantis namų statybos ir visiško įrengimo paslaugą. „LHM Gruppen“ AS yra lietuviško kapitalo „LHM Group“ įmonių dalis. Mes esame sukaupę 18 metų patirtį Norvegijos kalnų namų ir kotedžų statybos darbų rinkoje. „LHM Group“ yra geriausias pasirinkimas tiems užsakovams, kurie turi aukštų kokybės lūkesčių, tačiau nenori pereiti viso varginančio ir ypatingų žinių reikalaujančio statybos proceso. Daugelis jų būtent mums patiki ​​savo naujojo namo sklypo parinkimą, vėliau – padedami mūsų profesionalių darbuotojų pasirenka kotedžo ar namo modelį, individualias specifikacijas bei personalizuotus interjero pasiūlymus. Mes, profesionalai, pasirūpiname viskuo, nuo mažiausios smulkmenos. O klientas gali tiesiog įsigyti išbaigtą produktą ir pradėti juo naudotis per kelias dienas nuo sprendimo priėmimo!

DAUGIAU APIE LHM HOLDING AS

LHM House | Projektavimas – Statyba – Interjeras

UAB „LHM House“ – viena iš LHM įmonių grupės pradininkių, rąstinių ir karkasinių namų statybos sektoriuje veikianti nuo 2008 m. Mūsų prioritetas – pažangių technologijų ir klasikinių medžiagų sinergija įmonės statomuose namuose. Sparčiai progresuojančiai visuomenei siūlome ir unikalius šiuolaikiškiems, dinamišką gyvenimą gyvenantiems žmonėms idealiai tinkančius kalnų kotedžus bei apartamentų tipo daugiabučius. Ne veltui projektuodami namus pirmiausiai bandome įsivaizduoti, kaip juose gyvens ir atostogaus mūsų klientai, kas galėtų jiems suteikti daugiau komforto, estetikos ir funkcionalumo. Suprantame, kad kiekvienas mūsų pastatas taps unikalaus landšafto ir kraštovaizdžio dalimi, todėl siekiame, jog kiekviena fasado detalė būtų preciziškai apgalvota ir taptų prasminga bei šarminga eksterjero dalimi. „LHM House“ profesionalai pasirūpina sklandžiu procesu nuo pirmos architekto linijos projekte iki jaukaus pledo naujojoje svetainėje.

DAUGIAU APIE UAB LHM HOUSE

LHM Interior | Baldai – Elementai

„LHM Interior“- baldų projektavimo ir gamybos įmonė. „LHM Interior“ baldų gamybos sektoriuje pradėjo veikti 2014 metais. Investavome xx Eur. į gamybos cecho įrengimą ir modernios įrangos įsigijimą. Siekdami efektyvesnės veiklos ir suprasdami, kaip svarbu valdyti kokybę nuo baldo projektavimo iki jame panaudotų smulkių detalių, 2000 m. nusprendėme perimti visų gamybos bei tiekimo grandžių kontrolę: žaliavos importą, jos paruošimą, baldų projektavimą, furnitūros tiekimą, baldų transportavimą, surinkimą ir garantinį aptarnavimą. Šiandien įmonėje dirba x darbuotojų: x projektuotojų, x dizainerių, x cecho darbininkų. LHM Interior sujungiame moderniausią 3D projektavimo programinę įrangą, CNC gamybos liniją su kruopščiu rankų darbu ir unikaliu dažymo procesu. Būtent tai suteikia aukščiausią kokybę ir asmeninį pojūtį mūsų gaminiams.

DAUGIAU APIE UAB LHM INTERIOR

LHM Step | Laiptai namams – ofisams

UAB „LHM step“ – geriausiai žinoma prekinio ženklo „Xtrapp“ vardu. Nuo 2014 m. pažangia projektavimo ir gamybos technologija, kuri leidžia preciziškai tiksliai pagaminti  bet kokius laiptų modelius, kuriame bei įgyvendiname aukščiausios kokybės laiptų projektus Norvegijos rinkai. Nuolat tobuliname gamybos procesus, investuojame į naujausias technologijas ir naudojame ekologiškas žaliavas. Norime užtikrinti ne tik savo produkcijos kokybę, bet ir aukščiausius klientams siūlomo serviso standartus. Laiku pagamintas užsakymas, sutartu metu pristatyti ir sumontuoti laiptai – tai užtikriname efektyviai valdydami resursus ir taikydami procesų valdymo technologijas. Nuo 2020 metų „Xtrapp“ produktai įžengė į Jungtinės Karalystės, Švedijos ir Danijos rinkas.

DAUGIAU APIE UAB LHM STEP

Medenis | Statybinė mediena – Dailylentės

UAB „Medenis“ – minimali gamybos terminų paklaida, preciziškas įsipareigojimų laikymasis ir aukščiausių kokybės standartų kontrolė. UAB „Medenis“ nuo 2008 m. vykdo medienos ir dailylenčių importą iš Skandinavijos šalių. Apie 80 procentų importuotos produkcijos parduodama klientams Lietuvoje. Įmonė nuolat investuoja į gamybinės įrangos atnaujinimą bei medienos paruošimo cechų infrastruktūrą. Todėl augančius LHM grupės įmonių žaliavos poreikius sėkmingai tenkiname didindami gamybos našumą ir tuo pat metu griežtai laikydamiesi kokybę garantuojančių technologinių procesų. LHM grupės įmonių produkcijos gamybai naudojame tik švedišką statybinę medieną bei dailylentes. Taip siekiame užtikrinti savo gaminių kokybę ir ilgaamžiškumą.

DAUGIAU APIE UAB MEDENIS

LN Valda | Nekilnojamo turto ir autoparko administratorius

UAB „LN Valda“– LHM grupės įmonių nekilnojamojo turto ir verslo automobilių parko valdymo bendrovė, veiklą vykdanti nuo 2009 m. Jos priežiūroje – xx hektarų teritorijos, xx kv. metrų gamybinių ir sandėliavimo patalpų, xx kv. metrų ploto administracinės patalpos, iš viso – xx nekilnojamojo turto objektų. Gyvendami šiandien – galvojame apie ateitį. Šiuo metu net xx iš visų įmonnių grupės naudojamų automobilių – elektriniai arba hibridiniai. „LN valda“ investicijos į atsinaujinančius energijos šaltinius siekia xx Eur. 2020 m. LHM grupės įmonių administracinio pastato automobilių stovėjimo aikštelėje įrengtos xx elektros įkrovimo stotelės. Ateityje įmonė ant pastatų stogų planuoja įrengti saulės elektrinių parką.